Serwis rowerowy

Serwis Rowerowy w Opolu

Jesteśmy sklepem i serwisem rowerowym w Opolu od ponad 18 lat. Większość naszych pracowników jest częścią ekipy Super Bike od ponad 10 lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, znajomości branży oraz szkoleniom jesteśmy w stanie serwisować, diagnozować i naprawiać większość rowerów dostępnych na rynku.

Serwis Rowerów elektrycznych w Opolu

Zajmujemy się serwisem wszystkich rowerów elektrycznych zakupionych w naszych sklepach zarówno od strony mechanicznej jak i elektronicznej. Jeśli chodzi o rowery niezakupione w naszym sklepie to serwisujemy wszystkie rowery od strony mechanicznej czyli naprawiamy i wymieniamy wszystkie elementy, które występują w normalnych rowerach (elementy nie wchodzące w skład silnika i baterii). Od strony elektronicznej w rowerach niezakupionych w naszym sklepie jesteśmy w stanie diagnozować problemy i kasować błędy oprogramowania przy rowerach z silnikami takich marek jak Bosch, Yamaha i Shimano. 

Przegląd gwarancyjny - czy potrzebny? 

Przegląd gwarancyjny jest niezbędny do utrzymania gwarancji producenta. Zależnie od marki należy go wykonać od 1 do 6 miesięcy od daty zakupy roweru(termin ten należy dokładnie sprawdzić w karcie gwarancyjnej roweru). W tym celu należy udać się do autoryzowanego serwisu lub do sklepu, w którym zakupiło się rower. W naszym sklepie Super Bike w Opolu wszystkie przeglądy gwarancyjne wykonywane są w kwocie połowy ceny normalnego przeglądu - 99zł zamiast 199zł. Przegląd taki obejmuje mycie roweru, sprawdzenie wszystkich połączeń śrubowych, regulacje przerzutek i hamulców, smarowanie łańcucha i goleni amortyzatora, pompowanie kół, jazdę testową. Ostatnim ważnym elementem jest wpis do karty gwarancyjnej potwierdzający wykonanie usługi. 

Cennik usług w naszym sklepie stacjonarnym:


Wszystkie pytania serwisowe prosimy kierować pod nr telefonu 77 455 19 22.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień